skrzynie biegów serwis

Serwis automatycznych skrzyni biegówZadzwoń: 665 95 10 94

Doświadczenie

zdjęcia skrzyni biegówDoświadczenie czyli najważniejszy aspekt, który posiadamy. Nasze wieloletnie doświadczenie jest kluczem naszego biznesu. Ponad kilkanaście lat pracujemy nad naprawami automatycznych skrzyni biegów. Spotkaliśmy się z przeróżnymi sytuacjami co sprawia, że jesteśmy przygotowani na każdą naprawę.

Realnie oceniamy czy w niektórych przypadkach naprawa danej skrzyni jest opłacalna.

Wielu kierowców obawia się kupować auto z automatyczną skrzynią biegów – według nas bezpodstawnie. Dzięki naszemu warsztatowi serwisowanie skrzyni biegów jest przyjemnością.

Jesteśmy kameralną firmą, dokładamy wszelkich starań aby każdy klient opuszczający nasz serwis z czystym sumieniem polecił nas dalej.

Na miejscu posiadamy też magazyn części do skrzyni biegów co czasem wpływa też na zdecydowanie niższą cenę niż kupując bezpośrednio w sklepie.

Aktualnie na polskich drogach stale rośnie liczba aut z automatycznymi skrzyniami biegów zachęcamy polskich kierowców do zakupu samochodów z tym rozwiązaniem. Szczególnie w zakorkowanych miastach samochód z „automatem” jest bardzo wygodnym rozwiązaniem

Polecamy się wszystkim kierowcom!

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się